Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Aphrodite Palace ****+

Rajecké Teplice

Izby a ich vybavenie

Vybavenie izieb: telefón priamou voľbou, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC SUITE DE LUXE Nové apartmány s rozlohou okolo 75 m2. Nový nábytok, nové mramorové kúpeľne – vaňa, 2 umývadlá, bidet, klimatizácia. SUITE Rozlohovo väčší apartmán, 2 oddelené postele /160 x 200 cm / klimatizácia, nové mramorové kúpeľne – vaňa, 2 umývadlá + bidet, nový nábytok, plocha 45m2 IZBA DE LUXE Nové izby s klimatizáciou, oddelené postele / 160 x 200 cm / s novou mramorovou kúpeľňou – sprchový kút a s novým nábytkom, plocha 28-30 m2. IZBA SUPERIOR Nová izba dvojlôžková / manželská posteľ /, s klimatizáciou, nový nábytok, nové kúpeľne so sprchovým kútom, plocha 28-30 m2.

Popis ubytovacieho zariadenia

situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite, v ktorom hostia absolvujú všetky procedúry.

Všeobecné

je v súčasnej dobe v čiastočnej rekonštrukcii. Hostia sa prihlásia na recepcii hotela Aphrodite, kde ich recepcia ubytuje. Počas trvania rekonštrukcie reštaurácie v hoteli Aphrodite Palace, klienti využívajú reštauračné služby hotela Aphrodite.

Služby

Pred rekonštrukciou bolo pre hostí k dispozícii 46 izieb a 8 apartmánov s celkovou ubytovacou kapacitou 92 stálych lôžok. Rekonštrukciou hotela sa ubytovacia kapacita zvýšila o 9 nových suitov a 48 nových izieb kategórie Superior a De Luxe. Hostia ubytovaní v hoteli Aphrodite Palace majú v cene ubytovania zahrnutý voľný vstup do Saunového sveta, Vodného sveta a fitness v kúpeľnom dome.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Aphrodite Palace ****+
 


Máte otázku k ponuke?