Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Aphrodite****

Rajecké Teplice

Izby a ich vybavenie

Pre hostí je k dispozícii 47 izieb, 8 apartmánov a 4 izby typu štandard (rozmerovo menšie) s celkovou ubytovacou kapacitou 89 stálych lôžok. Vybavenie izieb: telefón s priamou voľbou, TV /sat. prog./, minibar,rádiobudík, chladnička, kúpeľňa a WC. Internet v celom hoteli grátis. Väčšina izieb klimatizovaných. návrat späť UBYTOVANIE Hotel Aphrodite **** Aphrodite Palace **** Hotel Malá Fatra *** Hotel Laura *** Villa Margaréta *** Villa Flóra ***

Popis ubytovacieho zariadenia

Kúpeľný dom sa stáva magnetom pre domácich a zahraničných návštevníkov, ktorého interiér je upravený v antickom štýle a dodáva mu netradičnú atmosféru pohody a luxusu.

Všeobecné

Balneoprocedúry poskytované v nadštandardných podmienkach, ubytovanie v štvorhviezdičkovom hoteli Aphrodite, špičkovú reštauráciu s kvalitnou ponukou jedál, štýlovú kaviareň a nechýbajú i doplnkové služby - kozmetika a kaderníctvo.

Služby

Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru: vodoliečba, klasické masáže, škótske streky, oxygenoterapia, uhličitý kúpeľ, manikúra a pedikúra.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Aphrodite****
 


Máte otázku k ponuke?