Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Chalupa Maco **

Bystrá

Izby a ich vybavenie

Objekt pozostáva z dvoch samostatných obytných častí, každá s vlastným vchodom. Časť pre 3-5 osôb – formou mezonetu – na poschodí 3-lôžková spálňa, na prízemí je rozkladací gauč pre 2 osoby, káblová TV,kompletne vybavený kuchynský kút,jedálenský kút, sprcha, WC. Časť pre 6-11 osôb – dve spálne (1/ 5, 1/ 4-lôžková (poschodová posteľ), každá spálňa má vlastnú sprchu, WC, spoločenská miestnosť s krbom, káblovou TV, HIFI, posedením a jedálenským stolom, kuchynský kút s kompletným vybavením, 1 x sprcha, WC, parkovanie pri chalupe, vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania

Popis ubytovacieho zariadenia

minimálne pre 3 a maximálne pre 16 osôb Chalupa sa nachádza v horskej obci Bystrá v srdci Nízkych Tatier pod turistickým strediskom Bystrá dolina-Tále.

Všeobecné

chalupa je vhodným východiskom na vysokohorské túry na hlavný hrebeň Nízkych Tatier (Chabenec,Chopok, Ďumbier, Čertovica) a cykloturistiku v okolí (Tále, Krpáčovo). V zime je možné lyžovať v blízkych lyžiarskych strediskách s umelo zasnežovanými zjazdovými traťami SKI centrum Mýto , Tále, Chopok, Čertovica)

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Chalupa Maco **
 


Máte otázku k ponuke?