Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hotel 21 ***

Bratislava

Stravovanie

Disponujeme jedno, dvoj, troj a štvorlôžkovými izbami, apartmánmi ako aj bezbariérovou izbou. Hotel je útulný, so zabehnutou reštauráciou a celoročne prevádzkovanou terasou

Izby a ich vybavenie

Ubytovacia kapacita hotela je 23 izieb, ktoré vytvárajú kapacitu hotela 52 lôžok v moderne zariadených a priestranných izbách, vybavených plazmovým televízorom, Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou TV, telefónom, sprchovacím kútom s hydromasážnou hlavicou.

Popis ubytovacieho zariadenia

Hotel 21 pri futbalovom ihrisku TJ Trnávka bol prvý krát otvorený v roku 1959 pod názvom Športhotel. V roku 2008/2009 prešiel kompletnou rekonštrukciou, pričom v súčasnosti spĺňa všetky náročné Európske normy a kritériá týkajúce sa bezpečnosti, signalizácie a rozvodov. Novotvorený Hotel 21 je ladený v športovom duchu, spĺňa vysoký, trojhviezdičkový štandard.

Aktivity

Hotel je situovaný 1 km od letiska M.R. Štefánika , 1 km od výpadovky na diaľnicu D1, v blízkosti mestskej hromadnej a regionálnej dopravy, nákupného centra Avion a Palace, obchodných domov Kika, Ikea, Hornbach, 200 m od tenisových kurtov a prírodného kúpaliska Zlaté piesky.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hotel 21 ***
 


Máte otázku k ponuke?