Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
0915 841 773

Hotel Brusno ***

Brusno

Stravovanie

Raňajky sa podávajú každý deň a v reštaurácii s letnou terasou si môžete vychutnať jedlá medzinárodnej kuchyne. Nájdete tu aj malé fitnescentrum s fínskou saunou a parným kúpeľom, ako aj lehátkami na opaľovanie. Dopriať si tu môžete aj masáž.

Izby a ich vybavenie

Štandardným vybavením všetkých ubytovacích jednotiek sú podlahy s kobercami a kúpeľne so sprchovým kútom. Z niektorých izieb sa naskytá výhľad na okolité hory.

Všeobecné

Hotel Brusno s reštauráciou a wellness centrom sa nachádza v centre obce, 1,5 km od Kúpeľov Brusno. Ubytovať sa tu môžete vo svetlých izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV. Zabaviť sa môžete pri hraní biliardu, stolného tenisu alebo stolného futbalu.

Aktivity

Priamo na mieste môžete využiť bezplatné verejné parkovisko. Najbližšia predajňa potravín je vzdialená 3 minúty chôdze. Zastávka vlaku sa nachádza 500 metrov a zastávka autobusu 1 km od ubytovacieho zariadenia. Hrad Slovenská Ľupča je od hotela Brusno vzdialený 11 km a lyžiarske stredisko Tále 20 km. Banská Bystrica sa nachádza 20 km od hotela

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hotel Brusno ***
 


Máte otázku k ponuke?