Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hotel Flóra ***

Bešeňová

Stravovanie

Pobyt v našom hoteli Vám spríjemní aj naša kvaliná strava a profesionálna obsluha. V hotelovej štýlovej reštaurácii s terasou môžete vychutnať gastronomické špeciality domácej ale aj zahraničnej kuchyne. Príjemnú atmosféru ponúka aj naša vínna pivnica s krbom, kde Vám ponúkneme široký výber kvalitných vín, alkoholockých a nealkoholických nápojov.

Izby a ich vybavenie

Ubytovanie poskytujeme v 14 dvojlôžkových a 2 trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky (1-2) alebo detskej postieľky a v jednom apartmáne. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, televíznym prijímačom so satelitným príjmom, chladničkou. V našich izbách sa budete cítiť ako doma.

Popis ubytovacieho zariadenia

Hotel rodinného typu je situovaný v centre Bešeňovej, len 50m od známeho termálneho kúpaliska. V hoteli ponúkame kvalitné ubytovanie, výbornú stravu, posedenie v štýlovom prostredí, uzavreté parkovisko. U nás bude o Vás postarané.

Aktivity

Ponúkame Vám príjemnú dovolenku a relax v bezprostrednej blízkosti jedného z najznámejších termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou na Slovensku. Termálne kúpalisko, nádherná príroda a krásy Liptova, množstvo kultúrno-historických pamiatok. Množstvo atrakcií a športovísk Vám zaručujú tú správnu dovolenku a oddych.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hotel Flóra ***
 


Máte otázku k ponuke?