Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hotel LUKA****

Bešeňová

Stravovanie

Reštaurácia Steak house využitie výhradne pre stravovanie.

Izby a ich vybavenie

Standard sociálne zariadenie, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, klimatizácia, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, internetová prípojka, trezor, nefajčiarska Classic sociálne zariadenie, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, klimatizácia, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, internetová prípojka, balkón, trezor, nefajčiarska Apartmán sociálne zariadenie, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, klimatizácia, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, internetová prípojka, balkón, trezor

Popis ubytovacieho zariadenia

vonkajší bazén: malý: 1, veľký: 2x. Wellness a liečebné procedúry poskytované priamo v hoteli Inhalačné terapie: soľná jaskyňa. Masáže: klasická, reflexná, medová detoxikačná, masáž horúcimi lávovými kameňmi. Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, minerálny, ochladzovacie, parný, striedavý. Sauny: fínska, , bylinková. vitálny svet, tepidárium. Ostatné: bankovanie.

Všeobecné

Nachádza sa priamo v areáli Thermal Parku Bešeňová, neďaleko mesta Ružomberok. Okolité prostredie ponúka výborné podmienky pre turistiku a cykloturistiku. Pre hostí penziónu Giga je k dispozícii centrálna recepcia hotela Thermal. Priamo v penzióne je reštaurácia a kasíno. V Thermal Parku sa nachádza 7 vonkajších bazénov s geotermálnej vodou a 3 vnútorné bazény (s pitnou ohrievanou vodou o teplote 27 - 40 ° C).

Aktivity

golf club Black Stork, Veľká Lomnica (50 km východne po diaľnici D1)

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hotel LUKA****
 


Máte otázku k ponuke?