Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hotel Magnólia ****

Piešťany

Stravovanie

Pri priestoroch na ubytovanie a stravovanie hotel Magnólia ponúka taktiež priestory na usporiadanie kongresov, konferencií, seminárov, školení, recepcií, firemných večierkov a iných akcií. Na usporiadanie týchto akcií Vám ponúkame priestory Veľkej kongresovej sály a konferenčných salónikov s priamym vstupom na terasu a nábrežie rieky Váh.

Izby a ich vybavenie

Každá izba je štandardne vybavená kúpeľňou s vaňou, TV so satelitným príjmom, telefónom, chladničkou a fénom. Na viac ponúkame v novozrekonštruovaných izbách executive aj klimatizáciu, sprchový kút, minibar a internetové pripojenie.

Popis ubytovacieho zariadenia

Hotel Magnólia bol uvedený do prevádzky v roku 1968 ako súčasť vtedajšej hotelovej siete Interhotel a má ideálnu polohu, leží v centre tohto kúpeľného mesta na nábreží. So svojou kapacitou 128 izieb patrí medzi najväčšie hotely v Piešťanoch.

Všeobecné

Piešťany sú považované za svetoznáme kúpeľné mesto. Ležia v povodí rieky Váh na západnom Slovensku v blízkosti umelého jazera Sĺňava, pod západným úbočím Považského Inovca.

Aktivity

Popri relaxácii, po náročnom dni či po úspešnom rokovaní Vám určite prídu vhod relaxačné procedúry poskytované v hotelovom relax centre. Relax centrum je zariadené bazénom, terasou s výhľadom. K dispozícii sú Vám aj procedúry ako fínska sauna, infra sauna, rôzne druhy masáží a zábalov a mnohé ďalšie. Využite tiež ponuku kozmetického salónu, ktorý sa nachádza priamo v hoteli a skrášlite svoje telo niektorou z mnohých procedúr, ktoré poskytuje.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hotel Magnólia ****
 


Máte otázku k ponuke?