Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hotel Vietoris**

Smrdáky

Popis ubytovacieho zariadenia

Ubytovanie pozostáva z 30 izieb kategórie standard a superior (vrátane 3 apartmánov a 8 izieb typu superior) vybavených kúpeľňou, televízorom s príjmom satelitných kanálov a chladničkou. Súčasťou vybavenia izieb superior je aj minibar a fén. Pošta, predaj suvenírov, knižnica, trezor, fax, internet, pranie prádla, transféry, bezplatné parkovanie.

Všeobecné

Bufetové raňajky, obed a večera sa podáva priamo v reštaurácii hotela Vietoris. Súčasťou hotela je tiež Lobby bar s letnou terasou.

Aktivity

Minerálne sírové kúpele, bahenné a parafínové zábaly, elektroliečba, svetloliečba, liečebné masáže, rehabilitácia, whirlpool, fitnes. Tenis, volejbal, stolný tenis, požičovňa bicyklov, kaderníčka, kozmetický salón, pedikúra, voľno časové aktivity, výlety.

Stravovanie

Liečebný hotel Vietoris je pomenovaný po zakladateľovi kúpeľov Smrdáky. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 19 jednoposteľových a dvojposteľových izbách, 3 apartmánoch a tiež v 8 zrekonštruovaných izbách typu Superior.

Izby a ich vybavenie

Ubytovanie pozostáva z 22 izieb typu standard (vrátane 3 apartmánov) a 8 izieb kategórie superior vybavených kúpeľňou, televízorom s príjmom satelitných kanálov a chladničkou. Izby superior majú navyše moderný interiér, minibar a fén .

Registrácia

od 14:00

Odhlásenie

do 10:00

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hotel Vietoris**
 


Máte otázku k ponuke?