Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hron **

Počúvadlianske jazero

Izby a ich vybavenie

Penzión Chata Hron je murovaná jednoposchodová budova, na prízemí ktorej sa nachádza jedáleň/spoločenská miestnosť s krbom, bufet a sociálne zariadenia. Na poschodí je dvojlôžkový apartmán s možnosťou dvojlôžkovej prístelky a deväť dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, každá s vlastnou kúpeľňou (sprcha, umývadlo, WC). Celková kapacita bez prísteliek je 20 osôb, s prístelkami 32 osôb. Prístelka je rovnocenná lôžku. Dvojlôžkový apartmán tvorí obývacia izba, spálňa a kúpelňa. Apartmán je vkusne zariadený novým nábytkom. Každá izba má vlastnú kúpelňu a je zariadená novým nábytkom a plávajúcimi podlahami. Nové kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a WC. V rekreačnom zariadení sú štyri spoločenské miestnosti, z ktorých dve slúžia i ako jedálne. Na obrázku menšia z nich s kozubom. Rekreačné zariadenie Svitáčik ponúka ubytovanie v 32 trojlôžkových izbách. Izby sú vybavené sociálnou bunkou s WC a umývadlom s teplou a studenou vodou.

Popis ubytovacieho zariadenia

V prekrásnom prostredí chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, 500m od Počúvadlianskeho jazera, nájdete naše rekreačné zariadenie. Kratšie prechádzky, či náročnejšie túry, napríklad na povesťami opradené Sitno, cykloturistika. V lete kúpanie, člnkovanie a vozenie sa na vodných bicykloch, v zime možnosť lyžovania – nenáročný terén, vhodný na lyžiarsky výcvik. To všetko ponúka výhodná poloha rekreačného zariadenia. Iba 9km vzdialená Banská Štiavnica dáva veľa možností na návštevu múzeí – mineralogické, banské, botanické - a historických pamiatok – Starý zámok, Nový zámok, Klopačka, Trojičné námestie, Poľovnícky kaštieľ vo Sv. Antole a iné. Veď Banská Štiavnica spolu s technickými pamiatkami priľahlého okolia je zapísaná na Listine svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Všeobecné

Rekreačné zariadenie tvorí päť jednoposchodových budov vytvárajúcich ucelený areál, súčasťou ktorého je športové ihrisko i ihrisko s preliezkami pre najmenších návštevníkov, priestor pre posedenie pri táboráku. Samozrejmosťou je dostatok parkovacích miest. Zabaviť sa môžete v štyroch priestranných spoločenských miestnostiach, z ktorých dve slúžia aj ako jedálne. V jednej z nich je kozub, spríjemňujúci posedenie najmä počas chladnejších večerov. V saune sa zas zbavíte telesnej únavy i stresu. K dispozícii je i bufet. Oddýchnuť si môžete i pri stolnom tenise, či stolnom futbale. Naše zariadenie je vhodné na individuálnu či rodinnú rekreáciu, detské tábory, školy v prírode, školské výlety, sústredenia, školenia atd.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hron **
 


Máte otázku k ponuke?