Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Hutník 1 *** a Hutník 2 **

Tatranské Matliare

Stravovanie

Gastronomické služby poskytujú 2 hotelové reštaurácie s bohatou ponukou jedál a nápojov. V Hoteli *** SOREA Hutník I. sú raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov, obedy sú servírované s možnosťou výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. V Hoteli SOREA ** Hutník II. sú raňajky podávané formou teplých a studených bufetových stolov, obedy a večere (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytujú dva denné bary. Hotel disponuje aj priestormi vhodnými na usporiadanie konferencií, seminárov, školení a spoločenských podujatí.

Izby a ich vybavenie

Hotel SOREA Hutník je hotelový komplex dvoch budov (hotel*** Hutník I, hotel ** Hutník II). Izby v budove Hutník I sú kompletne zrekonštruované a ponúkajú klientom komfortné a pohodlné ubytovanie. Hotelový komplex poskytuje ubytovanie v apartmánoch, v jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vybavených WC, sprchou, telefónom, TV prijímačom so SAT programom a balkónom. Izby v budove HUTNÍK II sú štandartne zariadené, s možnosťou prístelky, vybavené WC, sprchou, telefónom, TV príjmačom so SAT programom a balkónom. V hoteli je možné ubytovanie so psom.

Popis ubytovacieho zariadenia

V hoteli je hosťom k dispozícii krytý plavecký bazén, sauna, klasické masáže, hydromasáž, solárium, fitnescentrum, telocvičňa, stolný tenis, biliard, gulečník, minigolf, dvojdráhová automatická koľkáreň, herňa pre deti, ihrisko, požičovňa bicyklov a športových potrieb a NOVINKA: morský kúpeľ (inhalácia morskej pary). Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a daľšieho tovaru, požiciavanie sušicov na vlasy a žehliciek, práčovnícke a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť strážené parkovisko priamo pri hoteli. V areáli hotela sa nachádza lyžiarsky vlek pre deti i začiatočníkov. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Ždiar, Belianska jaskyňa, Zamagurie).

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Hutník 1 *** a Hutník 2 **
 


Máte otázku k ponuke?