Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Penzión Maxim

Bojnice

Izby a ich vybavenie

Penzión ponúka svojim hosťom 52 lôžok a 6 prísteliek. Izby sú renovované. Penzión sa skladá z dvoch priľahlých budov. Nachádza sa tu: 6 dvojlôžkových / trojlôžkových izieb s minikuchynkami (chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, varič) 9 trojlôžkových izieb 5 dvojlôžkové izby

Popis ubytovacieho zariadenia

Penzión je umiestnený v prekrásnej prírode blízko Bojníc - mesta s dlhoročnou históriou, vlastnými tradíciami a v súčasnosti i množstvom atrakcií, ktoré zaujmú celú rodinu.

Aktivity

V areáli penziónu si môžu hostia zašportovať pri stolnom futbale, petangu, bedmintone, požičať si bicykel, opekať pri ohnisku s príjemným posedením a bezplatne zaparkovať na parkovisku pre ubytovaných hostí, alebo si môžu prenajať garáž.

Všeobecné

Penzión ponúka kapacitu 52 lôžok a 4 prístelky, každá izba alebo izba s kuchynkou obsahuje sociálne zariadenie, TV a pripojenie na internet /WIFI internet v celom objekte/. V penzióne sa nachádza: bar - recepcia, krb. K penziónu patrí aj kongresová sála s kapacitou 70-80 osôb vhodná na svadobné hostiny, firemné školenia, oslavy a iné udalosti.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Penzión Maxim
 


Máte otázku k ponuke?