Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
02 4564 6464

Penzión pri Kaštieli ***

Betliar

Stravovanie

Radi Vás obslúžime v príjemnom prostredí reštaurácie s kapacitou cca 80 miest, ktorá je súčasťou penziónu. V reštaurácii sa nachádza salónik s kapacitou cca 20 miest, ktorý je vhodný na menšie uzavreté rodinné oslavy. V prípade priaznivého počasia Vám ponúkame posedenie na dvoch vonkajších terasách s kapacitou cca 40/40 miest a možnosťou samostatného grilovania. V reštaurácii sa nachádza videoprojektor, ktorý je vhodný pri uzavretých firemných a iných akciách.

Izby a ich vybavenie

je ubytovacie zariadenie špičkovej európskej kvality. Jeho celková vonkajšia architektúra a umiestnenie v bezprostrednej blízkosti kaštieľa v prekrásnom prostredí parku, je synonymom pohody, oddychu a harmónie. Súčasťou každej izby je zádverie s vešiakovou skriňou, vlastné sociálne zariadenie, sprcha, farebný tv prijímač, telefón (príp. INTERNET). V penzióne sa nachádzajú aj dve bezbariérové izby.

Popis ubytovacieho zariadenia

Wellness služby /infrasauna a vírivka/ - bezplatné parkovisko /v areáli penziónu/ - požičovňa bicyklov - možnosť pripojenia sa na internet /WiFi/ - možnosť platby platobnou kartou - práčovňa, žehliareň - možnosť grilovania na terase - autopožičovňa /externá fi/ - možnosť výhliadkových letov vrtuľníkom - v blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty aj tenisová hala, futbalové ihrisko - v blízkosti sa nachádza množstvo kultúrnych pamiatok /hrad Krásna Hôrka, mauzóleum.../ - v blízkosti sa nachádza množstvo prírodných krás a zaujímavostí, jaskýň a pod.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Penzión pri Kaštieli ***
 


Máte otázku k ponuke?