Volajte Po-Pia: 9 - 19:00 hod
0915 841 773

Rybársky dvor

Piešťany

Stravovanie

Ryby priamo z rybníka – kvalitná čerstvá surovina, vlastné kapre a pstruhy. Na mnoho spôsobov, prispôsobených každej chuti. Ale nielen rybky nájdete na jedálnom lístku. Sú tu aj jedlá z každého druhu mäsa, pre každý jazýček, od diviny cez klasickú šnicľu až po originálne vegetariánske jedlá . Dôraz je kladený na sladkovodné ryby – zubáč, kapor, pstruh, sumec, ale vybrať si môžete aj dobroty z lososa, morských rýb, kreviet, žraloka...

Izby a ich vybavenie

V penzióne Rybársky Dvor v Piešťanoch je k dispozícii 14 dvojlôžkových izieb, 1 trojlôžková izba a 1 apartmán, s kapacitou 34 pevných lôžok. Izby sú vybavené všetkým potrebným komfortom: internet, mini bar, trezor... V penzióne je požičovňa bicyklov, takže vďaka blízkosti cyklotrasy sa o necelých 15 minút môžete prechádzať po centre mesta Piešťany. K dispozícii je kompletný wellness servis vrátane suchej a mokrej sauny, vírivky či masáží.

Popis ubytovacieho zariadenia

V priamej blízkosti penziónu sa nachádza cyklistický a in line chodník pre korčuliarov. Každý hosť má k dispozícii zdarma bicykel 2 hodiny denne a tenisový kurt počas dňa bez potreby osvetlenia. Osvetlenie kurtu je za doplatok. Na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany, pri dvoch chovných rybníkoch, plných pstruhov a kaprov, nájdete penzión Rybársky Dvor - malé vodné kráľovstvo výnimočnej kuchyne, nadštandardných služieb a nevšedných zaujímavostí. K dispozícii je kompletný wellness servis vrátane suchej a mokrej sauny, vírivky a masáží.

Ceny ubytovania

Predbežná rezervácia

Rybársky dvor
 


Máte otázku k ponuke?